Hiszpania to kraj, przez który przetoczyły się wojska celtyckie, fenickie, rzymskie, greckie i mauretańskie. To również kraj, na którego terenie spotkamy Pireneje, Sierra Morena, czy Góry Iberyjskie, a na zachodzie i południu słoneczne wybrzeża Costa Brava, Costa del Sol, czy Costa Blanca. Ojczyzna Cervantesa, Cyda, Gaudiego, Goyi, Picassa, Ronaldinho, corridy, flamenco i paelli. Sprzyjający klimat, ciepłe morze i bogata historia spowodowały, że główną gałęzią gospodarki Hiszpanii stała się turystyka. To również miejsce, w którym istnieje kilka odmian języka, którym posługują się rodowici Hiszpanie. Oprócz lądu stałego w granice Hiszpanii włączone są także wyspy: Ibiza, Majorka, Minorka i Wyspy Kanaryjskie.

Dzień 1
Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow Tours na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: www.rainbowtours.pl/rozklady . Wylot do Hiszpanii. Po przylocie transfer do hotelu i zakwaterowanie.

Dzień 2-7
Wypoczynek na Costa del Sol.
W czasie pobytu mają Państwo możliwość skorzystania z jednej półdniowej wycieczki dostępnej w pakiecie (np. Marbella-Puerto Banus) oraz licznych zajęć animacyjnych organizowanych na terenie hoteli. Ponadto zachęcamy Państwa do samodzielnego eksplorowania Andaluzji, na pewno Państwa nie rozczarują świadectwa bogatej historii tegoż regionu: Mezquita w Kordobie czy też Alhambra i Albaicin w Granadzie. Chętnym polecamy również zwiedzenie skały Gibraltaru - z osławionego Punta Europa rozciąga się piękny widok na cieśninę, a przy bezchmurnym niebie można zobaczyć Maroko i góry Atlasu.

Dzień 8
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

Projektowanie stron internetowych:

Incentive Power is brand of Rainbow Tours S.A.
Copyrights © 1991 - 2011 Rainbow Tours S.A.

Rząd lorem ipsum 
z